Menu Zavřeno

Kdo jsem

Nikola Vodičková

vizážistka

Kdo jsem?

Jmenuji se Nikol Felkl.

Jsem majitelkou a kosmetičkou ve Studiu NV - New Visage.  Kosmetičkou jsem od roku 2012 po dokončení Střední průmyslové školy potravinářství a služeb v Pardubicích, oboru  Kosmetička

Vizážistkou jsem od roku 2018, kdy jsem tomu propadla a věnuji se této profesi do dnes.   Líčím různé společenské události, jakými jsou např. svatba, maturitní ples, firemní večírek nebo fotomodeling. Dále jsem schopná Vám vytvořit i jednoduchý, pohodlný účes včetně stylingu.

Kosmetičkou jsem se stala na plný úvazek od července 2019, kdy jsem se doslova prolíčila a otevřela své studio ve kterém jsem do dnes.  Splnila jsem si sen,  protože  už ve 14letech při výběru střední školy jsem věděla, že chci být kosmetičkou. Dnes vím, že to bylo to nejlepší rozhodnutí.  Něco málo z mého soukromí jsem narozena ve znamení vodnáře a to 29.01.1992, miluji svojí práci a jsem počátečný workoholik, haha. Kdo může říct, že práce je jeho koníček? JÁ.
Mám ráda dělat radost druhým a pomáhat. Jsem milovník života, žití teď a tady. Miluji lidi, přírodu, partnera a dva psy. Věřím v dobro, lásku a karmu. Jsem realista a občas snílek.  Jo a jsem hodně zabejčená a umanutá .  Žiju v bytě v centru Chrudimi, kde trávím zbylou část dne s manželem  a pejsky.

 

 

 

Ráda poskytnu poradenství v oblasti vizážistiky, líčení a péče o pleť.

Pracuji s kvalitní pěstící kosmetikou For life & madaga ke každé klientce mám individuální přístup.

Certifikace

Certifikát Líčení molo a foto make-up
Diplom-Základní profesionální make-up
Certifikát - produktové školení I.
Certifikát - produktové školení II.
Certifikát - pracovní postupy
Certifikát - remodelingová masáž -12.2.2020
Certifikát - hormony,fotostárnutí,hyperpigmentace,obličejové dermatózy pohledem lékaře -19.9.2020
Certifikát - mezoterapie s dermapenem-12.02.2020

Certifikát - Vacuslim 48 - 15.6.2022